Marzec 24 2019 02:04:25   
Przetłumacz stronę

Nawigacja
Panele
Artykuły Pliki
 
Transfery
Brak newsów w tej kategorii
Test polskich znaków diakrytycznych: ĄąĘ꯿ŹźĆćÓ󣳌ś
Artykuły: Świadectwa Nawrócenia
Andrzej Cichowicz Świadectwo
Witam Cię. Pragnę opowiedzieć ci o tym jak Pan Bóg znalazł mnie i zbawił. Historia moja jest jedną z wielu, ale też jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna jak każda z dotychczasowych.

Anna Szczęsny-Kuciemba Świadectwo
Witajcie wszyscy Czytający!
Bardzo cieszę się, że w końcu zdecydowałam się porzucić wszystko ważne i zupełnie mało ważne i usiąść, by napisać te kilkadziesiąt, a może kilkaset (zobaczymy) bardzo ważnych dla mnie zdań. (Tak już jest, że gdy mamy zrobić coś naprawdę ważnego…  hmm… wszystko nagle zwala się na głowę lub… po prostu nam się nie chce, z przyczyn często bliżej niewyjaśnionych. Tak było i ze mną). Ale przejdźmy do meritum.

Barbara Lessel - Świadectwo
articles: barbara.jpgSzukałam Ciebie tyle lat a Ty Sam przyszedłeś do mnie Boże. Był rok 1960. Moje życie jako małej dziewczynki (10 lat) było poważnie zagrożone. Ponieważ byłam "tadkiem-niejadkiem" zachorowałam na odwapnienie kości i mój kręgosłup zaczął się krzywić.

Ewa Kaczmarczyk - Świadectwo
articles: ekaczmarczyk.jpg Historia, którą chcę opowiedzieć rozpoczęła się od zwykłego dnia pracy zakończonego niecodziennym odkryciem – miałam guza. Jak każda rozsądna nauczycielka, nie mogłam sobie pozwolić na zwolnienie  lekarskie przed wystawieniem ocen semestralnych, więc wizyta u lekarza została przełożona o tydzień.

Judyta Nowosad - Świadectwo


Krzysztof Pendziwiater Świadectwo
Images: krzysiek1.jpgBoża interwencja w moim życiu. Ew. Jan. 3:16 "Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny."

Marek Kuciemba - Świadectwo
articles: mkuciemba.jpgCześć. Nazywam się Marek i chciałbym się z Wami podzielić świadectwem Bożej mocy i miłości. Bożej mocy, która nadaje życiu sens. Wychowywałem się w rodzinie katolickiej, chodziłem co tydzień do kościoła, niestety nic z tego wszystkiego nie rozumiałem.


prezb. Stefan Lewandowski Świadectwo
Witam Was drodzy przyjaciele i zapraszam serdecznie do naszego Kościoła, abyście mogli się spotkać z ludźmi odrodzonymi, "narodzonymi z góry przez Boga ", jak określa to Biblia i przekonać się, że warto żyć dla Boga, służyć Mu i wielbić Pana Jezusa Chrystusa, Syna Bożego.

Wanda Chila Świadectwo
"Jezus Chrystus zastał mnie w fotelu." Długo nie znałam Jezusa Chrystusa, bo aż 49 lat. W rodzinie mojej nie było Boga, nie było Jezusa. Tylko czasami zastanawiałam się, co się dzieje z tymi, którzy odchodzą z tego świata.

Wiesław Bystrzycki Świadectwo
Moje spotkanie i życie z Bogiem Panem Jezusem Chrystusem.Witam Ciebie kimkolwiek jesteś przyjacielu, wędrowcze internetowy. Chcę opowiedzieć Tobie historię mojego spotkania z Panem Jezusem Chrystusem oraz o moim obecnym życiu.
Przejrzyj :
MusicBox3 Logowanie
 
Posłuchaj:
Play
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoLosowe fotografie
Ewangelizacja w toku
Reklama
Głos Prześladowanych Chrześcijan

Strona Oficjalna Janusza Bigdy

Strona Główna Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce

Kościół Zielonoświątkowy Zbór "FILADELFIA" w Bielsku-Białej

Kościół Zielonoświątkowy w Polsce OKRĘG POŁUDNIOWY

Ewangelia.com

Radio Chrześcijanin

Miesięcznik Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce

Statystyki reklamowe

free counters
© 2001 by K.Z.Police modified 10.15.2009  WebDesign by Wiesł@w Bystrzycki

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Aero7Theme modified by wieslawb1960
Wygenerowano w sekund: 0.02 10,964,537 wizyta